Apie mus Reklaminis skydelis

Apie mus

„Pension Review“ yra profesionalų komanda, kuri specializuojasi darbo, visapusiškos socialinės apsaugos ir susijusių teisės sričių srityse. Mūsų trajektorija – daugiau nei 15 metų patirtis lydint, konsultuojant ir teisiškai atstovaujant savo klientus. Mes teikiame visapusišką paslaugą, kurios tikslas – sėkmingų rezultatų jūsų procesuose, jūsų asmeninio, jūsų šeimos ir bendruomenės gyvenimo labui.

Mūsų kontora yra pasitenkinimo šaltinis, kad atstovavome tūkstančiams klientų, kurių procese rezultatai sėkmingi, taip pat nemokamai konsultavome daugiau nei šimtą tūkstančių žmonių, žinant jų istorijas, rūpesčius ir poreikius, suteikiant profesionalų, sąmoningas ir ryžtingas vadovavimas, siekiant nustatyti ir sekti kelią kiekvienam klientui atstovaujančiam procesui; ir, kita vertus, nukreipti žmones tuo keliu, kuriuo jie turi eiti konkrečiu atveju, kai kalbama apie kitus specialistus. Taigi mūsų organizacija padarė teigiamą poveikį Lietuva pietvakariams per skirtingas mūsų vietas. Mes patys planuojame įmonės plėtrą nacionaliniu lygiu.

Pension Review Įsipareigojimas ir patirtis ginant savo teises!

Misija

Mūsų misija yra sąžiningai aptarnauti ir remti savo klientus, padedant jiems siekti teisingumo ir teisingumo, patenkinti jų poreikius ir patenkinti jų poreikius, ginant jų darbo, socialinę apsaugą ir susijusias teises, konsultuojant ir visapusiškais teisiniais klausimais. atstovavimas iš geriausios specializuotų teisininkų komandos.

Vizija

Būti transformacijos ir socialinio teisingumo agentais nacionaliniu lygiu.

Mūsų klientai

Mūsų klientai yra mūsų buvimo priežastis. Konsultuojame ir atstovaujame darbuotojus, filialus, pensininkus, pašalpos gavėjus, pažeidžiamus žmones, darbdavius, atstovaujame kiekvienam jų procesuose sąžiningumu ir teisingumu.

Įmonės vertybės

Įsipareigojimas
Patirtis
Teisingumas
Profesionalumas
Atkaklumas
Drausmė
Lojalumas
Saugumas

Mūsų komanda

Aurelijus Sutkus

Aurelijus Sutkus

Teisininkas darbo teisės, darbo procedūrų ir socialinės apsaugos magistras

Vaidotas Jūrevičius

Vaidotas Jūrevičius

Teisininkas Darbo teisės, administracinės ir konstitucinės darbo teisės specialistas

Jūratė Kazlauskienė

Jūratė Kazlauskienė

Teisininkas darbo teisės magistras

Marija Zaveckytė

Marija Zaveckytė

Teisininkas Socialinės apsaugos specialistas

Eleonora Rainienė

Eleonora Rainienė

Teisininkas Socialinės apsaugos specialistas

Ieva Tomskienė

Ieva Tomskienė

Advokatas Administracinės teisės specialistas

Aistė Karsokaitė

Aistė Karsokaitė

Advokatas Administracinės teisės specialistas

Arnas Puteikis

Arnas Puteikis

Advokatas

Antanas Pekarskas

Antanas Pekarskas

Advokatas

Mūsų istorija

Pension Review prasidėjo nuo kai kurių jaunų teisininkų svajonės: ginti darbuotojų ir pensininkų teises, remiantis socialiniais įsipareigojimais. Taip 2008 m. išdidžiai iš Vilnius gimė ši advokatų kontora, kuri savo įsipareigojimo, atsakomybės ir žinių dėka sugebėjo subręsti ir augti bėgant metams, sugebėjusi plėstis įvairiose pietvakarių Lietuva vietose, kad galėtų teikti daugiau glaudžiai ir laiku su visais mūsų klientais, padedant puikių profesionalų komandai, kuri buvo integruota į mūsų kontorą, taip sustiprindama mūsų teisinę grupę, kad ji galėtų teikti įvairias teisines alternatyvas,

Norime sužinoti jūsų istoriją ir tapti mūsų dalimi!