Paskelbta 2017 m. lapkričio 20 d., pirmadienį

1993 m. įstatymo 100 pereinamasis režimas nesibaigia.

Socialinė apsauga atlieka pagrindinį vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, daugiausia to paties orumo sąlygomis, todėl itin svarbu, kad ją reguliuojant Lietuva valstybei būtų užtikrintos pagrindinės konstitucinės teisės, ypač pensijų sistema.

Socialinė apsauga atlieka pagrindinį vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, daugiausia to paties orumo sąlygomis, todėl itin svarbu, kad ją reguliuojant Lietuva valstybei būtų užtikrintos pagrindinės konstitucinės teisės, ypač pensijų sistema. Jei yra prieštaravimų, atliekamas proporcingumo testas, siekiant palankumo pensininkams, o juo labiau, jei jie turi įgytas teises.

Socialinė apsauga, kaip viešoji paslauga, yra teikiama visiems kolumbiečiams vadovaujant valstybei, laikantis efektyvumo, universalumo ir solidarumo principų, siekiant garantuoti pagalbą ir apsaugą daugiausia vyresnio amžiaus žmonėms, kurie atitinka numatytus reikalavimus. pagal įstatymą įgyti teisę į senatvės pensiją; Ieškodamas šio tikslo, steigėjas nustatė įvairius principus, tokius kaip tikrovės viršenybė, neatimamumas, palankumas, naudingiausia sąlyga, prooperatoriaus principas, atlyginimo neapčiuopiamumas, kurie turi vyrauti įvairiuose norminiuose konfliktuose, pvz. tas, kuris yra sprendžiamas.

2005 m. Teisės akto Nr. 01 pereinamojo laikotarpio 4 pastraipoje, kurioje buvo pridėtas konstitucinis 48 straipsnis, nustatyta, kad pereinamasis režimas iš pradžių gali būti pratęstas iki 2010 m. liepos 31 d.; išskyrus darbuotojus, kurie, esant minėtam režimui, taip pat turėjo ne mažiau kaip 750 savaičių įmokų arba jai lygiavertį stažą, kai įsigaliojo pirmiau minėtas teisės aktas, kurie būtų galioti iki 2014 m.

2005 m. Įstatymo galios akto 01 1 straipsnyje taip pat buvo nustatyta, kad pensijų klausimais bus gerbiamos įgytos teisės, o tai prieštarauja minėtajam, nes pirmiausia būtų reguliuojama, o kartu ir nustatoma, kad prarandama teisė, kaip ir išeiti į pensiją pagal pereinamojo režimo parametrus, kurie nustatė, kad nuo 1994 m. balandžio 1 d., jei jums buvo 40 metų vyrams ir 35 - moterims, turint 15 metų įmokų ar lygiavertį įmokų mokėjimą savaitėmis, pagal 1994 m. Pagal 1993 m. Įstatymo 100 36 straipsnį šiems žmonėms buvo išsaugota teisė išeiti į pensiją pagal ankstesnį senojo pensijų režimo reglamentą, todėlKalba būtų ne tik apie įgytą teisę, bet ir apie tam tikrą teisę į pensiją, kuri yra reguliuojama socialinio draudimo, todėl yra neatimama ir neginčijama teisė, kuri iš esmės priklauso tam asmeniui, įvykdžiusiam normoje numatytus reikalavimus, nepaisant tik teisėtų lūkesčių atveju, ar jo teisė įgyta 2009, 2012 ar 2016 m., ar niekada.neatsižvelgiant į tai, ar jūsų teisė yra įgyta 2009, 2012 ar 2016 m., ar niekada, esant vien teisėtiems lūkesčiams.neatsižvelgiant į tai, ar jūsų teisė įgyta 2009, 2012 ar 2016 m., ar niekada, esant vien teisėtiems lūkesčiams.