Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokio tipo slapukus naudojame arba kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuotų vartotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią saugome apie Jus, gali būti susieta su slapukuose saugoma ir iš jų gaunama informacija. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.

Naudojamuose slapukuose nesaugome jautrios asmeninės informacijos, tokios kaip pašto adresai, paskyros slaptažodžiai ir kt.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas tokiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžimai

Šios slapukų politikos tikslais:

 • Įmonė (šioje slapukų politikoje vadinama „Bendrovė“, „Mes“, „Mūsų“ arba „Mūsų“) reiškia „Verslo laiptai“, Gynėjų g. 14, Vilnius 01109, Lietuva.
 • Slapukai – tai maži failai, kuriuos svetainė įdeda į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriuose yra išsami informacija apie Jūsų naršymo toje svetainėje istoriją tarp daugelio jos naudojimo būdų.
 • Tinklalapyje nurodyta „Pension Review“, pasiekiama iš https://yourpensionreview.com
 • Jūs reiškiate asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Tinklalapiu, arba įmonę, arba bet kurį juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo prisijungia prie Tinklalapio arba naudojasi šia svetaine.

Slapukų naudojimas

Mūsų naudojamų slapukų tipas

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate prie interneto, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę.

Mes naudojame sesijos ir nuolatinius slapukus toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / būtini slapukai

  Tipas: seanso slapukai

  Administruoja: Us

  Tikslas: šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte teikti paslaugas, pasiekiamas per svetainę, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad suteiktume jums tas paslaugas.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai leidžia mums atsiminti jūsų pasirinkimus, kuriuos darote, kai naudojatės svetaine, pvz., prisiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudodamiesi svetaine iš naujo įvesti savo nuostatas.

Jūsų pasirinkimas dėl slapukų

Jei pageidaujate vengti slapukų naudojimo svetainėje, pirmiausia turite išjungti slapukų naudojimą savo naršyklėje, o tada ištrinti slapukus, išsaugotus jūsų naršyklėje, susietoje su šia svetaine. Šią parinktį galite naudoti norėdami užkirsti kelią slapukų naudojimui bet kuriuo metu.

Jei nepriimsite mūsų slapukų, naudodamiesi svetaine galite patirti tam tikrų nepatogumų ir kai kurios funkcijos gali tinkamai neveikti.

Jei norite ištrinti slapukus arba nurodyti savo naršyklei ištrinti slapukus arba jų atsisakyti, apsilankykite savo žiniatinklio naršyklės pagalbos puslapiuose.

Jei norite naudoti bet kurią kitą žiniatinklio naršyklę, apsilankykite oficialiuose savo žiniatinklio naršyklės tinklalapiuose.

Daugiau informacijos apie slapukus

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios slapukų politikos, galite susisiekti su mumis:

 • El. paštu: info@yourpensionreview.com

 • Telefonu: +370 700 55 959